Stamboek van de familie Kleinpaste / Klein Paste » Marie Kleinpaste (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Marie Kleinpaste 


Gezin van Marie Kleinpaste

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Kleinpaste?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Kleinpaste

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Kleinpaste

Sophia Smits
1892-1970

Marie Kleinpaste
1917-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1917 lag tussen 14,3 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    • De temperatuur op 2 juni 2007 lag tussen 10,5 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (74%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Wielrenner Levi Leipheimer wint de tweede editie van de Ronde van Californië.
      • 7 mei » John Higgins wint het World Snooker Championship 2007 in Sheffield voor de tweede maal door Mark Selby in de finale met 18-13 te verslaan.
      • 20 mei » In Bulgarije worden naar aanleiding van de toetreding tot de Europese Unie tussentijdse verkiezingen voor het Europees Parlement gehouden.
      • 17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
      • 28 juni » Op de dag van haar 40e verjaardag werd Hilde Crevits aangesteld als Vlaams minister.
      • 7 juli » Live Earth, een reeks concerten op diverse locaties op zeven continenten, wordt gehouden om aandacht te vragen voor het klimaat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kleinpaste


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.J. Elsenaar, "Stamboek van de familie Kleinpaste / Klein Paste", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboek-kleinpaste/I519.php : benaderd 12 februari 2026), "Marie Kleinpaste (1917-2007)".