Stamboek van de familie Kleinpaste / Klein Paste » Grada Wilhelmina Willemsen (1896-1935)

Persoonlijke gegevens Grada Wilhelmina Willemsen 


Gezin van Grada Wilhelmina Willemsen

Zij is getrouwd met Cornelis Kleinpaste.

Toestemming voor het huwelijk is 8 november 1919 verkregen te Arnhem.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1919 te Arnhem, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grada Wilhelmina Willemsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grada Wilhelmina Willemsen

Grada Wilhelmina Willemsen
1896-1935

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1896 lag rond de 16,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 26 november 1919 lag tussen 0,6 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
    • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
  • De temperatuur op 2 mei 1935 lag tussen -2,3 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Willemsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.J. Elsenaar, "Stamboek van de familie Kleinpaste / Klein Paste", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboek-kleinpaste/I242.php : benaderd 29 september 2026), "Grada Wilhelmina Willemsen (1896-1935)".