Staley ancestry » Edward Verne Tasker (1905-1946)

Persoonlijke gegevens Edward Verne Tasker 

Bron 1Bron 2

Gezin van Edward Verne Tasker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edward Verne Tasker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Edward Verne Tasker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Edward Verne Tasker

Ada E Payton
1880-1940

Edward Verne Tasker
1905-1946


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 mei 1905 lag tussen 4,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 17 juni 1946 lag tussen 11,4 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
      • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
      • 1 april » Een aardbeving met een sterkte van 7,8 bij de Aleoeten creëert een tsunami die de Hawaïaanse eilanden overspoelt. 159 mensen komen om.
      • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
      • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tasker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tasker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tasker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tasker (onder)zoekt.

    De publicatie Staley ancestry is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Donald Staley, "Staley ancestry", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/staley-ancestry/P1855.php : benaderd 28 december 2025), "Edward Verne Tasker (1905-1946)".