Stamboom Schmidt » Gregorius Verhoog (1862-????)

Persoonlijke gegevens Gregorius Verhoog 


Gezin van Gregorius Verhoog

(1) Hij is getrouwd met Maria Rensina Romelia Schmidt.

Toestemming voor het huwelijk is 21 november 1880 verkregen te 's Gravenhage.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 1 december 1880 te 's Gravenhage, hij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Pieter Korenhof, koperslager, 37
Arnoldus Verhoog, schoenmaker, 44
Jacobus Martinus Wilhelmus Noordhof, zonder beroep, 26
Ambrosius Rikkers, baardscheerder, 54

Kind(eren):

  1. Catharina Verhoog  1881-1960
  2. Marinus Verhoog  1885-????
  3. Gerardus Verhoog  1888-1961


(2) Hij is getrouwd met Hendrika van der Hoeven.

Toestemming voor het huwelijk is 22 juli 1894 verkregen te 's Gravenhage.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1894 te 's Gravenhage, hij was toen 32 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gregorius Verhoog?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gregorius Verhoog

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gregorius Verhoog


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksakte

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1894 lag rond de 15,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.

Over de familienaam Verhoog

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhoog.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhoog.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhoog (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schmidt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Danny Schmidt, "Stamboom Schmidt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schmidt-stamboom/I111.php : benaderd 31 december 2025), "Gregorius Verhoog (1862-????)".