RanHam Tree » Mary Louise Cottle (1924-2007)

Persoonlijke gegevens Mary Louise Cottle 

Bron 1Bron 2

Gezin van Mary Louise Cottle

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Louise Cottle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mary Louise Cottle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Louise Cottle

Oliver J Cottle
± 1873-1922
Maggie Cottle
± 1878-1959
Roxie P Newby
1904-1966

Mary Louise Cottle
1924-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1924 lag tussen 8,8 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 17,9 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
      • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
      • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
      • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
      • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
    • De temperatuur op 4 oktober 2007 lag tussen 5,8 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (18%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Tijdens de bouw van de achtbaan Troy in Attractiepark Toverland stort een deel van de bouwconstructie in.
      • 12 maart » Inge de Bruijn stopt met wedstrijdzwemmen.
      • 6 april » In Epcot wordt de attractie Gran Fiesta Tour Starring The Three Caballeros geopend.
      • 20 mei » De hockeydames van Den Bosch worden voor de tiende keer op rij landskampioen. Bij de mannen prolongeert HC Bloemendaal de titel en worden voor de elfde keer in hun bestaan landskampioen.
      • 13 juli » Zeilsters Lobke Berkhout en Marcelien de Koning worden voor de derde achtereenvolgende keer wereldkampioen in de 470-klasse.
      • 6 september » Operatie Boomgaard: de Israëlische luchtmacht bombardeert een vermoedelijke in aanbouw zijnde nucleaire reactor in Syrië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2005 » André Waterkeyn (88), Belgisch ingenieur en ontwerper van het Atomium
    • 2005 » Jean Louël (91), Belgisch componist
    • 2006 » František Fajtl (94), Tsjechisch gevechtspiloot en schrijver
    • 2006 » Oskar Pastior (78), Roemeens-Duits journalist, dichter, schrijver en vertaler
    • 2008 » Bram Koopman (91), Nederlands leraar, econoom en politicus (o.a. oud-Eerste Kamerlid)
    • 2008 » Hans Emmering (69), Nederlands journalist, presentator en programmamaker

    Over de familienaam Cottle

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cottle.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cottle.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cottle (onder)zoekt.

    De publicatie RanHam Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Randy James Hammock, "RanHam Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ranham-tree/P352.php : benaderd 25 december 2025), "Mary Louise Cottle (1924-2007)".