De temperatuur op 8 december 1886 lag rond de 4,5 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 160 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
Dag van overlijden 4 april 1964
De temperatuur op 4 april 1964 lag tussen 2,3 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
12 februari » Oprichting van de Belgische volleybalclub Knack Roeselare.
6 april » De Pietà van Michelangelo verlaat voor het eerst sinds 1499 de Sint-Pietersbasiliek in Rome om te worden verscheept naar de Wereldtentoonstelling in New York.
21 juni » Spanje wint het EK voetbal door in de finale titelverdediger Sovjet-Unie met 2-1 te verslaan.
24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Randy James Hammock, "RanHam Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ranham-tree/P3381.php : benaderd 12 oktober 2026), "John Scott Maxwell (1886-1964)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.