Purvis Farquhar » Fredrik Stout~ (1845-1914)

Persoonlijke gegevens Fredrik Stout~ 


Gezin van Fredrik Stout~

Hij is getrouwd met Aaltje van der Wolf.

Zij zijn getrouwd op 28 januari 1871 te Bergambacht, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Stout  1888-1888
  2. Pietertje Stout  1887-1887
  3. Pietertje Stout  1885-1886
  4. Trijntje Stout  1883-????
  5. Trijntje Stout  1881-1883
  6. Jilles Stout  1880-1882
  7. Jannigje Stout  1878-1945
  8. Trijntje Stout  1877-1879
  9. Hendrik Stout  1876-1941 
  10. Gerrit Stout  1875-1941 
  11. Gerrit Stout  1873-1874
  12. Jan Stout  1872-1942
  13. Jan Stout  1871-1872


Notities over Fredrik Stout~

ZIE AKTE FOTO'S BIJ FREDRIK STOUT

GEBOORTE:

Archieflocatie Streekarchief Midden-Holland

Algemeen Gemeente: Stolwijk

Soort akte: Geboorteakte

Aktenummer: 17

A
angiftedatum: 5-3-1845

Kind: Fredrik Stout

Geslacht: M

Geboortedatum: 5-3-1845

Geboorteplaats: Stolwijk

Vader: Jan Stout

Moeder: Pietertje Bezemer

HUWELIJK:

Archieflocatie Streekarchief Midden-Holland

Algemeen Gemeente: Bergambacht

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 3

Datum: 28-1-1871

Bruidegom: Fredrik Stout

Leeftijd: 25

Geboorteplaats: Stolwijk

Bruid: Aaltje van der Wolff

Leeftijd: 25

Geboorteplaats: Groot-Ammers

Vader bruidegom: Jan Stout

Moeder bruid
egom: Pietertje Bezemer

Vader bruid: Gerrit van der Wolff

Moeder bruid: Jannigje de Heer

OVERLIJDEN:

Archieflocatie Streekarchief Midden-Holland

Algemeen Gemeente
: Bergambacht

Soort akte: Overlijdensakte

Aktenummer: 30

Aangiftedatum: 11-7-1914

Overledene: Fredrik Stout

Geslacht: M

Overlijdensdatum: 11-7-1914

Le
eftijd: 69

Overlijdensplaats: Bergambacht

Vader: Jan Stout

Moeder: Pietertje Bezemer

Partner: Aaltje van der Wolf

Relatie: Echtgenoot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fredrik Stout~?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fredrik Stout~

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fredrik Stout~

Hendrik Stout
1785-1829
Jan Stout~
1821-1881

Fredrik Stout~
1845-1914

1871
Pieter Stout
1888-1888
Jilles Stout
1880-1882
Hendrik Stout
1876-1941
Gerrit Stout
1875-1941
Gerrit Stout
1873-1874
Jan Stout
1872-1942
Jan Stout
1871-1872

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1845 lag rond de -4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1845: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Florida wordt toegelaten als de 27ste staat van de VS.
      • 4 maart » James Knox Polk wordt beëdigd als 11e president van de Verenigde Staten
      • 17 maart » De Engelse uitvinder Stephen Perry patenteert het elastiek.
      • 2 april » Léon Foucault en Hippolyte Fizeau maken de eerste foto van de zon.
      • 19 oktober » Wereldpremière van de opera Tannhäuser van Richard Wagner in het Hoftheater in Dresden.
      • 29 december » Texas ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt daarmee toe als 28e staat van de Unie.
    • De temperatuur op 28 januari 1871 lag rond de -1,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    • De temperatuur op 11 juli 1914 lag tussen 13,0 °C en 26,6 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stout~

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stout~.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stout~.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stout~ (onder)zoekt.

    De publicatie Purvis Farquhar is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dingeman Hendrikse, "Purvis Farquhar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/purvis-farquehar/R4614.php : benaderd 2 januari 2026), "Fredrik Stout~ (1845-1914)".