Parenteel Engel van Tuil, omgeving Arnhem » Antonius Hendricus van Amersfoort (1927-1929)

Persoonlijke gegevens Antonius Hendricus van Amersfoort 


Gezin van Antonius Hendricus van Amersfoort

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Hendricus van Amersfoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Hendricus van Amersfoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Hendricus van Amersfoort


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias, akte 264

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1929 lag tussen 4,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
      • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1918 » Egon Schiele (28), Oostenrijks expressionistisch schilder
    • 1918 » István Tisza, (57) Hongaars politicus en premier
    • 1925 » Max Linder (pseudoniem van Gabriel-Maximilien Neuvielle) (41), Frans acteur
    • 1925 » Michail Froenze (40), opperbevelhebber van het Rode Leger
    • 1926 » Harry Houdini (52), Amerikaans boeienkoning en illusionist
    • 1929 » José Relvas (71), Portugees politicus

    Over de familienaam Van Amersfoort


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Engel van Tuil, omgeving Arnhem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schuuring/I17173.php : benaderd 29 december 2025), "Antonius Hendricus van Amersfoort (1927-1929)".