Parenteel Crombeen » mathilda stauthamer (1909-)

Persoonlijke gegevens mathilda stauthamer 


Gezin van mathilda stauthamer

Zij is getrouwd met arend van dijk.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1929 te s'gravenhage, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot mathilda stauthamer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk mathilda stauthamer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van mathilda stauthamer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 februari 1909 was gemiddeld -2,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • De temperatuur op 28 augustus 1929 lag tussen 13,1 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
      • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
      • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
      • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stauthamer


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marcus van de Walle, "Parenteel Crombeen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-crombeen/I384.php : benaderd 28 december 2025), "mathilda stauthamer (1909-)".