Stamboom Otto » Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink (1923-1992)

Persoonlijke gegevens Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink 


Gezin van Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink

Zij is getrouwd met Gerardus Albertus Joseph (Joch) Bouwhuis.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1948 te Hengelo, Gemeente Hengelo, Overijssel, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 maart 1923 lag tussen 2,1 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
      • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • De temperatuur op 31 maart 1948 lag tussen 6,6 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Gregorio Honasan, Filipijns militair en politicus
      • 3 april » De Amerikaanse president Harry S. Truman tekent het Marshallplan.
      • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
      • 14 september » Oprichting van Bolviaanse voetbalclub Club Destroyers.
      • 23 november » In Venezuela zet Marcos Pérez Jiménez samen met Delgado Chalbaut de democratisch gekozen regering van Rómulo Gallegos af.
      • 25 november » Uitvinding van de kabeltelevisie, door Ed Parsons.
    • De temperatuur op 27 juni 1992 lag tussen 14,1 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Het Joegoslavisch voetbalelftal speelt zijn laatste officiële interland als eenheidsstaat. In Amsterdam verliest de ploeg met 2-0 van Nederland in een vriendschappelijke wedstrijd.
      • 20 april » Het Roemeense Hooggerechtshof veroordeelt 21 voormalige partijkopstukken tot langdurige gevangenisstraffen wegens actieve steun aan de pogingen van toenmalig dictator Nicolae Ceaușescu om de opstand van december 1989 de kop in te drukken.
      • 6 mei » Ontslag van Hubertus Ernst als bisschop van Breda in Nederland.
      • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
      • 22 juni » Cambodja krijgt 880 miljoen dollar aan hulp van het buitenland voor de wederopbouw van het land; dat is 280 miljoen dollar meer dan het bedrag waar de Verenigde Naties om hadden gevraagd.
      • 11 oktober » Bemiddelaars van de Verenigde Naties vliegen naar UNITA-leider Jonas Savimbi om een opleving van de burgeroorlog in Angola te voorkomen. Ze namen die stap nadat bij zware gevechten tussen UNITA en militairen in de hoofdstad Luanda vijf doden waren gevallen
    • De temperatuur op 1 juli 1992 lag tussen 17,2 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 28 mei » Soedanese troepen veroveren de belangrijke stad Kapoita in het zuiden van het land op de opstandelingen van het Zuid-Soedanese Volksbevrijdingsfront (SPLM).
      • 29 mei » Voetbalclub Borac Banja Luka uit Bosnië wint de laatste editie van de Mitropacup door BVSC Boedapest (Hongarije) na strafschoppen (5-3) te verslaan.
      • 23 juli » Bij rellen in Blackburn, Burnley en Huddersfield vallen ten minste twaalf gewonden.
      • 19 november » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties kondigt een wapenembargo af tegen het door geweld verscheurde Liberia.
      • 26 november » De Angolese regering en de rebellenbeweging Unita komen een wapenstilstand overeen en verplichten zich om hun vredesakkoord van vorig jaar na te leven.
      • 20 december » De verboden protestantse paramilitaire groepering Ulster Volunteer Force schiet een katholieke man dood in zijn huis in Belfast. Volgens de groep was de man lid van het eveneens verboden Ierse Republikeinse Leger (IRA).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1921 » Alan Hale jr., Amerikaans acteur († 1990)
    • 1922 » Cyd Charisse, Amerikaans danseres en actrice († 2008)
    • 1922 » Ralph Baer, Amerikaans-Duits computerspelpionier, uitvinder en ingenieur († 2014)
    • 1923 » Juancho Evertsz, premier Nederlandse Antillen († 2008)
    • 1924 » Georges Charpak, Pools-Frans natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 2010)
    • 1924 » Ron Moody, Engels acteur († 2015)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eijssink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eijssink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eijssink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eijssink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Otto is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Otto Toon, "Stamboom Otto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/otto-stamboom/I649.php : benaderd 23 oktober 2026), "Geertruida Arnolda Jozephina (Truus) Eijssink (1923-1992)".