Stamboom Otten » X Rubingh (1901-1901)

Persoonlijke gegevens X Rubingh


Gezin van X Rubingh

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot X Rubingh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk X Rubingh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van X Rubingh


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.openarchieven.nl/gra:d686bce3-fef9-39c8-a29c-f161f26a0ab4
    2. https://www.openarchieven.nl/gra:d686bce3-fef9-39c8-a29c-f161f26a0ab4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 april 1901 lag tussen 0,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (60%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1898 » Frits van Bemmel, Nederlands tekenaar, illustrator, kunstschilder, boekbandontwerper en ontwerper († 1981)
    • 1898 » Vicente Aleixandre, Spaans dichter († 1984)
    • 1898 » Magdeleine Hutin, Frans geestelijke († 1989)
    • 1900 » Charles Richter, Amerikaans seismoloog († 1985)
    • 1900 » Dirk Schermerhorn, Nederlands ingenieur († 1937)
    • 1900 » Roberto Arlt, Argentijns schrijver († 1942)

    Over de familienaam Rubingh

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rubingh.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rubingh.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rubingh (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Otten is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. J. Otten, "Stamboom Otten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/otten-stamboom/I2032.php : benaderd 29 december 2025), "X Rubingh (1901-1901)".