Olson's Tree » Youngs Avery (1767-1837)

Persoonlijke gegevens Youngs Avery 

Bron 1

Gezin van Youngs Avery

Hij is getrouwd met Eunice Latham.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1787 te Groton, New London, Connecticut, USA, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Park William Avery  1788-1866 
  2. Mary Avery  1790-1881
  3. Eunice Avery  1792-1873
  4. Hannah Avery  1795-1849
  5. Nancy S Avery  1796-1856
  6. Lucy Avery  1798-1825
  7. Latham Youngs Avery  1800-1887

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Youngs Avery?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Youngs Avery

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Youngs Avery

James Morgan
1693-1770
Mary Morgan
1698-1776
Park Avery
1741-1821
Hannah Avery
1738-1798

Youngs Avery
1767-1837

1787

Eunice Latham
1767-1852

Mary Avery
1790-1881
Eunice Avery
1792-1873
Hannah Avery
1795-1849
Nancy S Avery
1796-1856
Lucy Avery
1798-1825

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
      http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=164006003&pid=6422
      / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 september 1787 lag rond de 15,0 °C. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1787: Bron: Wikipedia
      • 11 januari » William Herschel ontdekt de eerste twee manen van Uranus: Oberon en Titania.
      • 13 mei » Kapitein Arthur Phillip verlaat de haven van Portsmouth in Engeland met elf schepen vol veroordeelde criminelen om een strafkolonie in Australië te stichten.
      • 18 mei » Productie van het eerste gegraveerde glas, in Toulouse
      • 17 september » De eerste constitutie van de Verenigde Staten wordt ondertekend.
      • 7 december » Delaware ratificeert als eerste staat de grondwet van de Verenigde Staten.
      • 18 december » New Jersey accepteert de Amerikaanse grondwet.
    • De temperatuur op 30 mei 1837 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt winderig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1837: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Michigan ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 26e staat.
      • 25 februari » Thomas Davenport verkrijgt het eerste octrooi op de elektromotor.
      • 20 juni » Victoria volgt haar overleden oom Willem IV op als koningin van het Verenigd Koninkrijk.
      • 7 juli » Laatste doodvonnisvoltrekking in Zwolle: Albert Wetterman wordt opgehangen voor de moord op zijn vrouw.
      • 8 augustus » De Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij wordt opgericht.
      • 12 december » De Göttinger Sieben worden door koning Ernst August I van Hannover ontslagen, drie van hen tevens verbannen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Avery

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Avery.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Avery.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Avery (onder)zoekt.

    De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P7978.php : benaderd 1 mei 2025), "Youngs Avery (1767-1837)".