7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
Dag van overlijden 2 november 1974
De temperatuur op 2 november 1974 lag tussen -0,2 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
31 januari » De Nederlandse draadomroep ('radiodistributie') wordt opgeheven.
18 maart » Olie-embargo: De meeste OPEC-landen eindigen een vijf maanden durende olie-embargo tegen de Verenigde Staten, Europa en Japan.
21 maart » Minister Irene Vorrink opent het eerste proefstation waar vijf elektrische witkar-wagentjes beschikbaar zijn.
12 mei » Excelsior wint met 5-1 van Vitesse en is daarmee kampioen van de eerste divisie.
20 november » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Italië in Rotterdam met 3-1 in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
24 november » Twee Palestijnse kapers steken op Schiphol een Vickers VC-10 van British Airways in brand en geven zich daarna over. Ze worden vrijgelaten na de kaping van een Brits vliegtuig dat is geland in Tunis.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P716.php : benaderd 24 september 2026), "James Casimir Guillot (1901-1974)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.