Olson's Tree » Susanna Goodwin Key Scott (1818-1906)

Persoonlijke gegevens Susanna Goodwin Key Scott 

Bron 1Bron 2

Gezin van Susanna Goodwin Key Scott

Zij is getrouwd met Thomas Hunter.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1834 te Surry, North Carolina, United States, zij was toen 15 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Edward Scott Hunter  1840-1917
  2. Mary Victorine Hunter  1846-1926 
  3. Cecelia Hunter  1849-1931

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanna Goodwin Key Scott?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Susanna Goodwin Key Scott

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Susanna Goodwin Key Scott

John Scott
1768-1813
Philip KEY
1750-1820
John Scott
1789-1843

Susanna Goodwin Key Scott
1818-1906

1834

Thomas Hunter
1812-1857


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 augustus 1818 lag rond de 14,0 °C. Er was 422 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: helder. Bijzondere weersverschijnselen: . Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1818: Bron: Wikipedia
      • 1 april » Verheffing van het Bisdom Bamberg in Beieren tot Aartsbisdom Bamberg.
      • 18 juni » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Kaap de Goede Hoop.
      • 30 juni » Verheffing van het Bisdom Warschau in Polen tot Aartsbisdom Warschau.
      • 30 september » Willeskop wordt een gemeentewapen verleend.
      • 3 december » Illinois wordt de 21e staat van de Verenigde Staten.
      • 24 december » Stille Nacht, gecomponeerd door Franz Gruber, wordt voor het eerst uitgevoerd.
    • De temperatuur op 16 augustus 1906 lag tussen 11,2 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
      • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
      • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Scott

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scott.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scott.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scott (onder)zoekt.

    De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P4799.php : benaderd 6 december 2025), "Susanna Goodwin Key Scott (1818-1906)".