Olson's Tree » Mary Francis Rand (1854-1889)

Persoonlijke gegevens Mary Francis Rand 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1854 in Illinois, United States.
  • Zij is overleden in het jaar 1889, zij was toen 35 jaar oud.

Gezin van Mary Francis Rand

Zij is getrouwd met James Shearman Bell.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1877 te Bates, Missouri, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Frank Rolla Bell  1878-1951 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Francis Rand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Francis Rand

Mary Francis Rand
1854-1889

1877

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=151585204&pid=3057
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1877 lag rond de 11,9 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.

Over de familienaam Rand

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rand.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rand.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rand (onder)zoekt.

De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P4614.php : benaderd 30 april 2025), "Mary Francis Rand (1854-1889)".