Olson's Tree » Mary Harris Denison (1668-1711)

Persoonlijke gegevens Mary Harris Denison

Bron 1
  • Hij/zij is geboren op 7 oktober 1668 in New London County, Connecticut, United States of America.Bron 1
  • Hij/zij is overleden in het jaar 1711 in New London County, Connecticut, United States of America, in de leeftijd van 42 jaar.Bron 1

Gezin van Mary Harris Denison

De persoon heeft/had een relatie met George Denison.


Kind(eren):

  1. Hannah Denison  1698-1782 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Harris Denison?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Harris Denison

Mary Harris Denison
1668-1711


George Denison
1671-1719


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Harris Denison


De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P22495.php : benaderd 25 december 2025), "Mary Harris Denison (1668-1711)".