Olson's Tree » Henry Francis DuPont (1880-1969)

Persoonlijke gegevens Henry Francis DuPont 

Bron 1

Gezin van Henry Francis DuPont

Hij is getrouwd met Ruth Wales.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1916 te Hyde Park, New York, Verenigde Staten, hij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ruth Ellen DuPont  1922-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henry Francis DuPont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henry Francis DuPont

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henry Francis DuPont

Henry DuPont
1812-1889

Henry Francis DuPont
1880-1969

1916

Ruth Wales
1889-1967


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 mei 1880 lag rond de 25,1 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 24 juni 1916 lag tussen 11,8 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 13,0 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • De temperatuur op 11 april 1969 lag tussen 6,5 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 10,1 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
      • 23 mei » De Nederlandse hitlijst Hilversum 3 Top 30 begint.
      • 1 juli » Beëdiging van Gustav Heinemann als derde bondspresident van West-Duitsland.
      • 15 juli » In het Belgische Dinant weigeren bij het afdalen van een steile helling de remmen van een Nederlandse bus, die daarop door een hek schiet en in de Maas stort. De chauffeur en 20 passagiers komen om. De reisleidster en drie vakantiegangers weten uit de bus te ontsnappen.
      • 9 augustus » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Haunted Mansion geopend.
      • 12 september » Op last van president Nixon hervatten de Amerikanen zware bombardementen op Vietnam.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1871 » Georges Rouault, Frans schilder en grafisch artiest († 1958)
    • 1874 » Nelly Bodenheim, Nederlands illustrator en tekenaar († 1951)
    • 1879 » Karl Bühler, Duits psycholoog († 1963)
    • 1884 » Max Brod, Tsjechisch-Israëlisch schrijver en componist († 1968)
    • 1888 » Louis Durey, Frans componist († 1979)
    • 1892 » Sara Heyblom, Nederlands actrice († 1990)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam DuPont

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DuPont.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DuPont.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DuPont (onder)zoekt.

    De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P21370.php : benaderd 26 december 2025), "Henry Francis DuPont (1880-1969)".