Olson's Tree » Arthur Ronald Lambert Field Tree (1897-1976)

Persoonlijke gegevens Arthur Ronald Lambert Field Tree 

Bron 1

Gezin van Arthur Ronald Lambert Field Tree

(1) Hij is getrouwd met Mary Endicott “Marietta” Peabody.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1947 te Huntington, Suffolk, New York, USA, hij was toen 49 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Nancy Keene Perkins.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1920 te St Martin, London, England, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jeremy Arthur Tree  1925-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arthur Ronald Lambert Field Tree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arthur Ronald Lambert Field Tree

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arthur Ronald Lambert Field Tree

Arthur Ronald Lambert Field Tree
1897-1976

(1) 1947
(2) 1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 september 1897 lag rond de 21,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • De temperatuur op 28 juli 1947 lag tussen 14,4 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 22,9 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
      • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
      • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
      • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
      • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
    • De temperatuur op 14 juli 1976 lag tussen 13,5 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De eerste uitzending van het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
      • 23 april » Black and Blue, elpee van The Rolling Stones, komt uit in Europa. Het is het eerste album waarop gitarist Ron Wood meespeelt als opvolger van Mick Taylor.
      • 19 juli » Een vloedgolf overspoelt de Mexicaanse havenstad Tampico.
      • 8 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat IJsland in Reykjavik met 1-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978 in Argentinië. Ruud Geels maakt in de 42ste minuut het enige doelpunt. Doelman Jan Ruiter (Anderlecht) maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 8 september » Officiële opening van het Estadio Manuel Martínez Valero in Elx, Spanje.
      • 6 december » De Nederlandse oorlogsmisdadiger Pieter Menten wordt nabij Zürich gearresteerd, dankzij het speurwerk van journalist Hans Knoop.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1893 » Mauricio Cravotto, Uruguayaans architect († 1962)
    • 1897 » Robert Pache, Zwitsers voetballer († 1974)
    • 1897 » Giovanni Montini, de latere Paus Paulus VI († 1978)
    • 1898 » George Gershwin, Amerikaans componist en tekstschrijver († 1937)
    • 1899 » Ludwik Gintel, Pools voetballer († 1973)
    • 1901 » Adolf Brakke, Surinaams politicus († 1977)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tree

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tree.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tree.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tree (onder)zoekt.

    De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P18269.php : benaderd 26 december 2025), "Arthur Ronald Lambert Field Tree (1897-1976)".