Olson's Tree » Elizabeth Ripley (1724-1789)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Ripley 

Bron 1Bron 2

Gezin van Elizabeth Ripley

Zij is getrouwd met John Alden.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1744 te Lebanon, Connecticut, USA, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Violetta Alden  1748-1810
  2. John Alden  1750-1784
  3. Judah Alden  1752-1777
  4. Roger Alden  1754-1836
  5. Elizabeth Alden  1757-1758
  6. Elizabeth Alden  1762-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Ripley?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth Ripley

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Ripley

Joshua Ripley
1658-1739
Joshua RIPLEY
1688-1773
Mary Ripley
1693-1770

Elizabeth Ripley
1724-1789

1744

John Alden
1716-1764

John Alden
1750-1784
Judah Alden
1752-1777
Roger Alden
1754-1836

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
      http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=152728785&pid=3385
      / Ancestry.com
    2. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1789 lag rond de -0 °C. De wind kwam overheersend uit het noordoost ten oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
      • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ripley

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ripley.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ripley.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ripley (onder)zoekt.

    De publicatie Olson's Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Charles Olson, "Olson's Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/olsons-tree/P1205.php : benaderd 1 mei 2025), "Elizabeth Ripley (1724-1789)".