Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Wobke - Wabke Moes (1880-1963)

Persoonlijke gegevens Wobke - Wabke Moes 


Gezin van Wobke - Wabke Moes

Zij is getrouwd met Anne Snippe.

Zij zijn getrouwd op 29 december 1900 te Sleen, Coevorden, Drenthe, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Wolter Snippe  1903-1951
  2. Jan Snippe  1905-1939
  3. Jans Snippe  1913-
  4. Trijntje Snippe  1917-2007
  5. Snipe  1920-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wobke - Wabke Moes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wobke - Wabke Moes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wobke - Wabke Moes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14523609 https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14518278
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/2077821/3332335/Wapke-Moes-1880-1963
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/2077821/3332335/Wapke-Moes-1880-1963
  4. Vertrokken personen Emmen 1926-1936 Snippe-Moes
    https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14727047

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 november 1880 lag rond de -1,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 29 december 1900 lag rond de 5,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 26 juli 1963 lag tussen 8,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (80%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Na met behulp van het leger een staatsgreep te hebben gepleegd, wordt ex-premier Nicolas Grunitzky geïnstalleerd als president van de republiek Togo.
    • 21 maart » Bisschop Bekkers doet -in een toespraak voor de KRO- een opmerkelijk uitspraak, zonder het woord 'anticonceptiepil' te gebruiken, benadrukt hij dat ouders hun eigen geweten moeten volgen bij het bepalen van het kindertal.
    • 13 oktober » Zaligverklaring van John Nepomucene Neumann (1811-1860), Amerikaans bisschop van Philadelphia
    • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.
    • 23 november » De eerste aflevering van de populaire tv-serie Doctor Who wordt uitgezonden op de BBC.
    • 19 december » Première van de Nederlandse documentairefilm Alleman van Bert Haanstra, met medewerking van Simon Carmiggelt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I94523.php : benaderd 30 december 2025), "Wobke - Wabke Moes (1880-1963)".