Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Frederika Mooibroek (1909-1985)

Persoonlijke gegevens Frederika Mooibroek 


Gezin van Frederika Mooibroek

(1) Zij is getrouwd met IJke de Wit.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1939 te Enschede, Gemeente Enschede, Overijssel, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.Bron 4


(2) Zij heeft/had een relatie met Joh. Fidom.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Mooibroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederika Mooibroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Mooibroek

Hilko Selders
1845-????

Frederika Mooibroek
1909-1985

(1) 1939
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen





  1. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters vertrokken personen 1918-1936 https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/117641608
    30 in 1939
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1727272/2756094/Frederika-Mooibroek-1909-1985
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1727272/2756094/Frederika-Mooibroek-1909-1985
  4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/117641608

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1909 lag tussen 10,3 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 2 november 1939 lag tussen 1,6 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
    • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
  • De temperatuur op 26 januari 1985 lag tussen -1,9 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
    • 17 april » Omroepstaking in Nederland: geen radio- en tv-uitzendingen.
    • 1 mei » In Brussel blazen de Cellulles Communistes Combattantes (CCC) een auto op: twee brandweermannen komen om het leven.
    • 11 mei » Paus Johannes Paulus II arriveert in Nederland voor een officieel bezoek. In Utrecht breken rellen uit en de Mobiele Eenheid probeert de demonstranten uit elkaar te houden.
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mooibroek


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I94501.php : benaderd 11 oktober 2026), "Frederika Mooibroek (1909-1985)".