De temperatuur op 20 april 1923 lag tussen 2,6 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
Dag van overlijden 19 juli 2007
De temperatuur op 19 juli 2007 lag tussen 10,4 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (72%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
21 maart » Om de plaag van de muskusratten tegen te gaan, geeft het Deense Bos- en Natuuragentschap haar landgenoten de tip deze knaagdieren op te eten.
23 juni » Jong Oranje wint het Europees Kampioenschap voetbal voor spelers onder 21 jaar door in de finale Jong Servië met 4-1 te verslaan.
27 juni » De Britse premier Tony Blair legt na tien jaar zijn ambt neer.
6 september » Operatie Boomgaard: de Israëlische luchtmacht bombardeert een vermoedelijke in aanbouw zijnde nucleaire reactor in Syrië.
9 november » Schaatser Jeremy Wotherspoon verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Kang-seok Lee op de 500 meter (34,25 seconden) met een tijd van 34,03 seconden.
11 november » Door een zeer zware storm breekt de Russische olietanker Volgoneft-139 in de buurt van de Russische havenstad Port Kavkaz doormidden en stroomt er zo'n 2000 ton stookolie in de Zwarte Zee. Ook 19 andere schepen lijden schipbreuk, waardoor er nog meer olie alsook zwavel in de zee terechtkomt. De olieramp dreigt zich via de Straat van Kertsj naar de Zee van Azov uit te breiden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I89519.php : benaderd 24 oktober 2026), "Gerrit Eising (1923-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.