Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Harm Wolters (1892-1962)

Persoonlijke gegevens Harm Wolters 


Gezin van Harm Wolters

Hij is getrouwd met Marchi(e)n Muskee.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1914 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Betje Wolters  1916-
  2. Jan Wolters  1919-
  3. Elsje Wolters  1926-2004
  4. Hermann Wolters  1935-1942

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Wolters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Wolters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Wolters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen





  1. http://alledrenten.nl/bronnen-bevolkingsregisters
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/32495756
  3. https://graftombe.nl/names/info/2251818/wolters
  4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14690431
    Opmerkingen: vader bruidegom overleden; vader bruid overleden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1892 lag rond de 0,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 9 april 1914 lag tussen 5,7 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 25 december 1962 lag tussen -6,9 °C en -3,2 °C en was gemiddeld -4,6 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » De Deense overheid legt beslag op een van de zendschepen van zeezender Radio Mercur.
    • 16 april » De Nederlander Lambert van Heygen wordt benoemd tot bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 27 april » Luis Nicolao verbetert in Rio de Janeiro zijn eigen en drie dagen oude wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met 1,7 seconde tot 57,0.
    • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
    • 5 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 25 oktober » Europa's eerste waterdrukkernreactor gaat in bedrijf, in Mol in België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wolters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I88029.php : benaderd 25 oktober 2026), "Harm Wolters (1892-1962)".