Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Kasper - Kaspar Vos (1886-1917)

Persoonlijke gegevens Kasper - Kaspar Vos 


Gezin van Kasper - Kaspar Vos

Hij is getrouwd met Martendina Martens.

Zij zijn getrouwd op 14 december 1905 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 19 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Trijntje Vos  1906-
  2. Froukje Vos  1907-
  3. Cornelis Vos  1909-
  4. Imke Vos  1912-1915
  5. Jantje Vos  1914-
  6. Imke Vos  1916-2005

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kasper - Kaspar Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kasper - Kaspar Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kasper - Kaspar Vos

Jan Vos
1830-????
Kasper Kruize
1835-????
Imke Timmer
1840-????
Cornelis Vos
1857-????

Kasper - Kaspar Vos
1886-1917

1905
Imke Vos
1912-1915
Imke Vos
1916-2005

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14680984
    19 in 1905
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/98886747
    aangevers: Herman Bischoff 33 commies aan de strafgevangenis, Jan Frederick Pieters 52 gevangenbewaarder, beiden wonende te Scheveningen
  3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14680984

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1905 lag tussen 4,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 29 mei 1917 lag tussen 9,5 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I87533.php : benaderd 15 oktober 2026), "Kasper - Kaspar Vos (1886-1917)".