Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Elzo Steenhuis (1902-1977)

Persoonlijke gegevens Elzo Steenhuis 


Gezin van Elzo Steenhuis

Hij is getrouwd met Geertje de Vries.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1927 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elzo Steenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elzo Steenhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elzo Steenhuis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Vertrokken personen dienstbodenregister Emmen 1918-1932 Elzo Steenhuis
    https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters gezinskaart 1918-1936
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1113461/1676116/Elzo-Steenhuis-1902-1977
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1113461/1676116/Elzo-Steenhuis-1902-1977
  4. gezinskaart Steenhuis-de Vries 16485 p16485 1918-1936
    https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14713084
    Opmerkingen: vader bruidegom overleden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1902 lag tussen 11,8 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (65%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
  • De temperatuur op 13 december 1927 lag tussen -5,9 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 16 december 1977 lag tussen 1,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Een aardbeving in Zuid- en Oost-Europa kost meer dan 1500 mensen het leven, zie aardbeving Roemenië 1977.
    • 24 maart » Benoeming van Joseph Ratzinger tot aartsbisschop van München en Freising in Duitsland
    • 26 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat België met 2-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Johnny Rep en Johan Cruijff schieten raak.
    • 28 juli » President Francisco Morales Bermúdez belooft dat Peru binnen drie jaar na twaalf jaar militair bewind zal terugkeren naar een burgerregering.
    • 5 september » Voyager 1 gelanceerd.
    • 12 september » Steve Biko sterft als gevolg van mishandeling door politie in Zuid-Afrika. Zijn dood krijgt een symboolfunctie in het anti-Apartheidsprotest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Steenhuis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I74746.php : benaderd 7 oktober 2026), "Elzo Steenhuis (1902-1977)".