Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Lutske Oost (1908-1975)

Persoonlijke gegevens Lutske Oost 


Gezin van Lutske Oost

Zij is getrouwd met Marten Delfsma.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1940 te Wildervank, Veendam, Groningen, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lutske Oost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lutske Oost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lutske Oost

Jan Oost
1833-1896
Elsien Knol
1842-????
Lutske Oost
1838-1912
Tinus Oost
1877-1951

Lutske Oost
1908-1975

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/32467167
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1302862/2014943/Lutske-Oost-1908-1975
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1302862/2014943/Lutske-Oost-1908-1975
  4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/55687515

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 oktober 1908 lag tussen -4,4 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
  • De temperatuur op 12 juli 1940 lag tussen 11,4 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
    • 4 juni » Tweede Wereldoorlog: de Duinkerke evacuatie komt tot een einde: Britse troepen evacueren 338.000 troepen uit Duinkerken in Frankrijk. Om het moreel van het land te werven, levert Winston Churchill, alleen aan het House of Commons, zijn beroemde "We shall fight on the beaches" toespraak.
    • 11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
  • De temperatuur op 18 juli 1975 lag tussen 13,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 12 april » Atleet Henk Kalf wint de eerste editie van de City-Pier-City Loop.
    • 13 april » Een aanval van falangisten op een palestijnse bus in Ain el-Roemane markeert het begin van 15 jaar burgeroorlog in Libanon.
    • 24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
    • 15 september » De rockband Pink Floyd brengt een van zijn succesvolste albums uit: Wish You Were Here.
    • 25 november » Suriname wordt onafhankelijk.
    • 30 november » De West-Afrikaanse staat Dahomey heet voortaan Volksrepubliek Benin, naar de naam van een Afrikaans koninkrijk aan de Golf van Guinea dat in de zeventiende eeuw zijn grootste bloei kende.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oost

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oost.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oost.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oost (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I73372.php : benaderd 20 oktober 2026), "Lutske Oost (1908-1975)".