Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Geert Visker (1888-1951)

Persoonlijke gegevens Geert Visker 


Gezin van Geert Visker

Hij is getrouwd met Janke Martens.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1919 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Hilke Visker  1923-1923
  2. Willem Visker  1925-1926

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Visker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Visker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Visker

Klaassien Suk
1817-????
Sara Wolbers
1835-????

Geert Visker
1888-1951

1919

Janke Martens
1888-1968

Hilke Visker
1923-1923
Willem Visker
1925-1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/6516129 http://alledrenten.nl/bronnen-bevolkingsregisters
    https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14698518
    31 in 1919, Blijham gem. Wedde
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14999855
    Opmerkingen: woonplaats Vlagtwedde
  3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14698518
    Opmerkingen: weduwe Reginus Vos

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1888 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 41 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 12 juli 1919 lag tussen 8,2 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
  • De temperatuur op 9 november 1951 lag tussen 7,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
    • 9 februari » Bij een oliebrand in de Koningin Wilhelminahaven te Vlaardingen vindt het zwaarste brandweerongeluk uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Vijf brandweerlieden komen om en een brandweerman raakt zwaargewond.
    • 8 maart » Splitsing van het Apostolisch vicariaat van de Kleine Soenda-eilanden in Indonesië in de Apostolische Vicariaten Endeh, Larantuka en Ruteng.
    • 29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
    • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
    • 16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Visker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I70225.php : benaderd 23 oktober 2026), "Geert Visker (1888-1951)".