De temperatuur op 21 februari 1911 lag tussen 1,3 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
Trouwdag 21 juli 1934
De temperatuur op 21 juli 1934 lag tussen 14,5 °C en 27,5 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
Dag van overlijden 19 juli 1997
De temperatuur op 19 juli 1997 lag tussen 14,2 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (75%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
8 februari » Ontslag van de Belg Henri Lemaître als nuntius in Nederland en benoeming van de Italiaan Angelo Acerbi tot zijn opvolger.
15 maart » De Nederlandse schaatsster Marianne Timmer verbetert in Calgary het Nederlands record van Christine Aaftink op de 500 meter (39,88 seconden) en noteert 39,30 seconden op klapschaatsen.
28 maart » De rechter-commissaris in Haarlem stelt twee verdachten in bewaring vanwege hun betrokkenheid bij de supportersrellen in Beverwijk.
30 maart » Een dag nadat meer dan vijftigduizend betogers in Straatsburg demonstreerden tegen het Front National wordt Jean-Marie Le Pen herkozen als leider van deze ultrarechtse partij in Frankrijk.
8 juli » Benoeming van Patrick Hoogmartens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Hasselt in België.
26 oktober » Bisschopswijding van Patrick Hoogmartens, Belgisch bisschop-coadjutor van Hasselt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I69540.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johanna Margaretha Heijnen (1911-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.