11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
12 december » US Steel wordt opgericht.
Dag van overlijden 29 april 1991
De temperatuur op 29 april 1991 lag tussen 2,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 maart » Voor de Keniaanse kust zinkt een vrachtschip met vluchtelingen uit Somalië aan boord: 150 doden en 100 vermisten.
15 mei » Édith Cresson wordt de eerste vrouwelijke premier van Frankrijk.
31 augustus » Kirgizië roept de onafhankelijkheid uit.
22 september » In Berlijn eindigt de Nederlandse hockeyploeg als derde bij het toernooi om de Champions Trophy.
28 november » Zuid-Ossetië verklaart zich onafhankelijk van Georgië.
8 december » In Enschede wordt de eerste voetbalmoord in Nederland gepleegd. De 21-jarige Erik Lassche wordt door een Feyenoordhooligan met een messteek om het leven gebracht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I69431.php : benaderd 23 oktober 2026), "Hilje Lamain (1900-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.