Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Klasina de Jonge (1911-1973)

Persoonlijke gegevens Klasina de Jonge 


Gezin van Klasina de Jonge

Zij is getrouwd met Jantinus Marginus Busscher.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1935 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina de Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klasina de Jonge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina de Jonge

Jan de Jonge
1885-????

Klasina de Jonge
1911-1973

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1520532/2409991/Jantinus-Marginus-Busscher-1909-1985
    23 in 1935
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1520532/2409991/Jantinus-Marginus-Busscher-1909-1985
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1520532/2409991/Jantinus-Marginus-Busscher-1909-1985
  4. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/110382700

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1911 lag tussen 2,0 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 4 mei 1935 lag tussen 5,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
  • De temperatuur op 3 september 1973 lag tussen 15,7 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Akkoorden van Parijs, die het einde van de Vietnamoorlog aankondigden.
    • 5 april » Lancering van Pioneer 11, het eerste ruimtetuig dat langs Saturnus vliegt.
    • 7 april » Eddy Merckx wint de achtste editie van de Amstel Gold Race.
    • 14 mei » Skylab, het eerste ruimtestation van de Verenigde Staten wordt gelanceerd. Het is de laatste lancering van de Saturnus V raket.
    • 11 september » In de Chileense hoofdstad Santiago wordt het presidentiële paleis gebombardeerd en pleegt president Salvador Allende (waarschijnlijk) zelfmoord. Een militaire junta onder leiding van generaal Pinochet neemt de macht over, zeer waarschijnlijk met steun van de CIA. In de chaotische dagen na de coup worden ongeveer 3500 mensen vermoord.
    • 12 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen in Oslo met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Doelpuntenmakers zijn Johan Cruijff en Barry Hulshoff.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1962 » E.E. Cummings (67), Amerikaans dichter en schrijver
  • 1973 » Rufino Santos (65), Filipijns kardinaal en aartsbisschop van Manilla
  • 1974 » Harry Partch (73), Amerikaans componist, musicoloog en muziekinstrumentenbouwer
  • 1975 » Marshall Kay (70), Canadees/Amerikaans geoloog
  • 1976 » Kees Pijl (79), Nederlands voetballer
  • 1982 » Hércules (70), Braziliaans voetballer

Over de familienaam De Jonge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jonge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jonge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jonge (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I64046.php : benaderd 7 oktober 2026), "Klasina de Jonge (1911-1973)".