Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Lammechien Feringa (1888-1975)

Persoonlijke gegevens Lammechien Feringa 


Gezin van Lammechien Feringa

Zij is getrouwd met Remko Bosscher.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1906 te Onstwedde, Stadskanaal, Groningen, Nederland, zij was toen 17 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Wija Bosscher  1907-1984
  2. Jan Bosscher  1909-1966
  3. Sjam Bosscher  1910-1963
  4. Harm Bosscher  1916- 
  5. Grietje Bosscher  1923-1991
  6. Jantina Bosscher  1935-1998

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lammechien Feringa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lammechien Feringa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammechien Feringa


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. https://www.graftombe.nl/names/info/614757/feringa
    https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/13913230
    17 in 1906, gemeente Onstwedde
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/614757/feringa
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/614757/feringa
  4. Vertrokken personen Emmen 1926-1936 Bosscher-Feringa https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters
    gezinskaart 1918-1936
    https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/13913230

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1888 lag rond de 16,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 24 maart 1906 lag tussen -2,0 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 2 mei 1975 lag tussen 5,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 8,6 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 23 april » Pete Ham van Badfinger pleegt zelfmoord op 27-jarige leeftijd.
    • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 5 juli » De Amerikaan Arthur Ashe wint als eerste zwarte man het tennistoernooi van Wimbledon.
    • 2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
    • 3 september » Eerste uitzending van Hilversum 3 in stereo. Ingebruikname stereo DJ meubel.
    • 31 oktober » De single Bohemian Rhapsody van de rockband Queen wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Feringa

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feringa.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feringa.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feringa (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I63496.php : benaderd 11 oktober 2026), "Lammechien Feringa (1888-1975)".