Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Emma - Emmie (1917-1990)

Persoonlijke gegevens Emma - Emmie 


Gezin van Emma - Emmie

Zij heeft/had een relatie met Johann Bernard - Berend - Bernhard Wübben.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma - Emmie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I6341.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
  3. Johan Bernard (Broer) Berens CBB167

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1917 lag tussen -3,2 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -1,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 5 december 1990 lag tussen -1,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 27 mei » In Roermond pleegt de IRA een aanslag op vier Australische toeristen.
    • 10 juni » Burgerforum, de partij van president Václav Havel, krijgt de absolute meerderheid bij vrije verkiezingen in Tsjecho-Slowakije.
    • 2 augustus » Irak bezet Koeweit.
    • 15 augustus » In de Sovjet-Unie worden Aleksandr Solzjenitsyn en Joseph Brodsky in ere hersteld: zij krijgen hun burgerrechten terug.
    • 29 augustus » In Wenen wordt door tien olieministers van de OPEC een akkoord bereikt om voor de duur van de Golfoorlog de overeengekomen productieplafonds voor olie op te heffen. De prijs van een vat ruwe olie daalt zo met ongeveer twee dollar per vat.
    • 19 november » Jean Rouaud ontvangt de Prix Goncourt voor zijn debuutroman Les Champs d'honneur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1982 » Wim Jongbloed (52), Nederlands jazzpianist en muziekarrangeur
  • 1983 » Peter Lohr (50), Nederlands cabaretier en theaterdirecteur
  • 1986 » Jim King (31), Amerikaans pornoacteur
  • 1991 » Aad Mansveld (46) Nederlands voetballer van ADO Den Haag
  • 1991 » Richard Speck (49), Amerikaans moordenaar
  • 1993 » Arthur Staal (86), Nederlands architect


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I6341.php : benaderd 12 februari 2026), "Emma - Emmie (1917-1990)".