De temperatuur op 31 mei 1923 lag tussen 8,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
Trouwdag 6 november 1946
De temperatuur op 6 november 1946 lag tussen 0,2 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
7 oktober » Opening van het Qemal Stafastadion in Tirana, Albanië.
15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.
Dag van overlijden 1 juli 1973
De temperatuur op 1 juli 1973 lag tussen 13,4 °C en 28,6 °C en was gemiddeld 22,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 13,8 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
4 april » Opening van het World Trade Center in New York.
11 juli » Een Braziliaanse Boeing 707 stort neer nabij Parijs: 122 doden.
11 september » President van Chili Salvador Allende wordt tijdens een coup door het leger, ondersteund door de CIA, belegerd in het presidentieel paleis en pleegt zelfmoord. Pinochet begint een militair regime dat in 1990 eindigt.
6 oktober » Begin van de Jom Kipoeroorlog.
24 oktober » Einde van de Jom Kipoeroorlog.
4 december » De ruimtesonde Pioneer 10 bereikt de planeet Jupiter.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I63114.php : benaderd 16 oktober 2026), "Stoffer Bos (1923-1973)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.