Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Rechtstreekse Voorouders » Josephus Harmannus - Jos Mencke (1947-2008)

Persoonlijke gegevens Josephus Harmannus - Jos Mencke 


Gezin van Josephus Harmannus - Jos Mencke

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Harmannus - Jos Mencke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Harmannus - Jos Mencke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Harmannus - Jos Mencke


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. rouwadvertentie
  2. rouwadvertentie
  3. Jos Mencke bidprentje https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1962626/459033/Jos-Mencke-1947-2008

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1947 lag tussen -10.5 °C en 0.2 °C en was gemiddeld -6.6 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
    • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
    • 28 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de negende keer de Copa América door twee speelronden voor het einde met 3-1 te winnen van Uruguay.
  • De temperatuur op 2 februari 2008 lag tussen 0.4 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 21 januari » De AEX, de Amsterdamse graadmeter, duikt 6,1% in het rood, het grootste verlies op éen dag sinds 11 september 2001.
    • 14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
    • 20 augustus » Usain Bolt loopt tijdens de Olympische Zomerspelen in Peking een wereldrecord op de 200 m: 19,30 s.
    • 29 september » Het einde van de papieren editie van de gratis krant DAG wordt aangekondigd.
    • 3 december » Somalische piraten beëindigen de kaping van een Jemenitisch vrachtschip na succesvolle onderhandelingen met de regionale autoriteiten.
    • 31 december » De Europese Unie stuurt zes marineschepen naar Somalië om te helpen bij de bestrijding van piraterij in de Golf van Aden.
  • De temperatuur op 7 februari 2008 lag tussen -0.8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De wedstrijdorganisatie van de Dakar-rally maakte bekend dat de Dakar-rally editie 2008 niet doorgaat. Dit is de eerste keer in de geschiedenis van de wedstrijd dat deze niet doorgaat.
    • 3 april » Voormalig VVD-politica Rita Verdonk begint haar eigen politieke beweging: Trots op Nederland.
    • 14 mei » Koningin Beatrix brengt een driedaags staatsbezoek aan Estland.
    • 24 mei » De finale van het 53ste Eurovisiesongfestival in Servië vindt plaats en wordt gewonnen door de Russische zanger Dima Bilan.
    • 16 augustus » De Jamaicaanse atleet Usain Bolt verbetert het wereldrecord 100 meter sprint voor mannen tot 9.69 seconden op de Olympische Spelen van Beijing.
    • 22 oktober » India lanceert zijn eerste maansatelliet, de Chandrayaan-1. Het is een grote stap vooruit voor het ruimteprogramma van het in Bangalore gevestigde Indian Space Research Organisation (ISRO).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Billy Henderson (67), Amerikaans zanger
  • 2007 » Masao Takemoto (87), Japans gymnast
  • 2007 » Pieter Nouwen (57), Nederlands journalist en schrijver
  • 2008 » John Fredrix (62), Nederlands voetballer
  • 2009 » Christine Burke (74), Amerikaans televisieactrice
  • 2009 » Jean Martin (86), Frans acteur

Over de familienaam Mencke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mencke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mencke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mencke (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I57793.php : benaderd 8 augustus 2025), "Josephus Harmannus - Jos Mencke (1947-2008)".