De temperatuur op 1 september 1948 lag tussen 9,6 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
9 maart » In een 148 inch grote cyclotron van de universiteit van Californië worden mesonen gemaakt.
11 maart » De Duitse voetbalclub Eintracht Trier ontstaat na een fusie tussen SV Westmark 05 en SV Eintracht 06.
17 maart » Oprichting van de West-Europese Unie (WEU), de huidige 'gewapende arm' van de Europese Unie.
21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
Dag van overlijden 2 april 2003
De temperatuur op 2 april 2003 lag tussen 3,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
4 februari » Joegoslavië wordt hernoemd tot Servië en Montenegro.
29 mei » Amsterdam wint op Hemelvaartsdag de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart met 3-2 te verslaan in de tweede wedstrijd uit de finale van de play-offs.
2 juli » Vancouver krijgt de Olympische Winterspelen 2010 toegewezen.
13 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel door in de finale gastland Spanje met 5-0 te verslaan. In het mannentoernooi verliest Nederland in de troostfinale op strafballen van Engeland.
12 oktober » Duitsland wint het vierde WK voetbal voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
15 november » De Kroaat Dino wint het Junior Eurovisiesongfestival 2003 in Kopenhagen, Denemarken.
Dag van crematie 8 april 2003
De temperatuur op 8 april 2003 lag tussen -3,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
15 februari » Miljoenen mensen protesteren wereldwijd tegen een eventuele oorlog tegen Irak.
14 maart » De Westerscheldetunnel wordt geopend, de autoveerdiensten over de Westerschelde worden opgeheven.
10 augustus » Het eerste huwelijk in de ruimte wordt voltrokken. Joeri Malentsjenko trouwt aan boord van het ISS met zijn (op aarde gebleven) vriendin Yekaterina Dmitriyeva.
31 augustus » Radio Veronica keert terug als onderdeel van Sky Radio Ltd..
21 september » De ruimtesonde Galileo crasht om 21.49 uur Nederlandse tijd in de dampkring van Jupiter.
5 oktober » Heiligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door paus Johannes Paulus II.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I57559.php : benaderd 21 oktober 2026), "Anna Elizabeth - Lies Heller (1948-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.