Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Rechtstreekse Voorouders » Johannes Bernardus - Berend Gosevoort (1902-1995)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus - Berend Gosevoort 


Gezin van Johannes Bernardus - Berend Gosevoort

Hij is getrouwd met Helena Scheve.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1933 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Hendrik Gosevoort  1933-1955

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus - Berend Gosevoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bernardus - Berend Gosevoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernardus - Berend Gosevoort

Johannes Bernardus - Berend Gosevoort
1902-1995

1933

Helena Scheve
1911-1991


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14548906
  2. bidprentje
  3. Johannes Bernardus Gosevoort bidprentje https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1284227/1983113/Johannes-Bernardus-Gosevoort-1902-1995
  4. gezinskaart Gosevoort-Scheve scan 684998 #5077 1918-1936
    https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/bladeren-door-bronnen/registers/ https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14128329
    Opmerkingen: vader bruid overleden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1902 lag tussen -6.8 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -1.5 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 21 mei 1933 lag tussen 9,4 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
  • De temperatuur op 17 november 1995 lag tussen -0,3 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Wereldhandelsorganisatie WTO (World Trade Organisation) treedt in werking.
    • 1 januari » Met de vierde staatshervorming wordt de Belgische provincie Brabant vanaf 1 januari 1995 opgesplitst in drie delen: Vlaams-Brabant, Waals-Brabant en het hoofdstedelijk gebied van 19 gemeenten, het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
    • 14 mei » Russische soldaten bombarderen dorpen in de uitlopers van de Kaukasus in Zuid-Tsjetsjenië, in een poging door te breken naar de guerrillabases van rebellerende Tsjetsjenen.
    • 17 mei » De Ghanese president Jerry Rawlings verwijt West-Afrikaanse staten de mond vol te hebben over het bevorderen van vrede in het door oorlog geteisterde Liberia, maar intussen de oorlogvoerende partijen van wapens te voorzien.
    • 18 juli » In Nederland besluit uitgever Reed Elsevier met zijn persactiviteiten te stoppen. Daardoor staan NRC Handelsblad, het Algemeen Dagblad en enkele andere krantentitels te koop.
    • 31 oktober » Opwaardering van de enclavegrenzen tot rijksgrenzen, waardoor een stukje Niemandsland bij Baarle-Hertog verdwijnt.
  • De temperatuur op 21 november 1995 lag tussen -0,2 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Huwelijk van prinses Elena van Spanje en Jaime de Marichalar y Saens de Tejada in Sevilla.
    • 5 mei » Klein-Joegoslavië (Servië en Montenegro) stuurt legereenheden naar de grens met Kroatië.
    • 20 mei » De Zuid-Afrikaanse president Nelson Mandela houdt toespraken gehouden in de provincie KwaZoeloe-Natal, ondanks waarschuwingen voor zijn veiligheid. Het geweld in de provincie, het bolwerk van de Inkatha Vrijheidspartij, laait de afgelopen weken op.
    • 6 juni » Het Constitutionele Hof van Zuid-Afrika schaft de doodstraf af. Daarmee komt een einde aan vijf jaar onzekerheid over het lot van 453 gevangenen die wegens moord en andere misdaden ter dood zijn veroordeeld.
    • 23 juli » Miguel Indurain wint de 82ste editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de vijfde eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
    • 6 oktober » Eerste aflevering van Baantjer wordt op televisie (RTL 4) vertoond. (De Cock en de motorclub-moord).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gosevoort


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I57515.php : benaderd 8 augustus 2025), "Johannes Bernardus - Berend Gosevoort (1902-1995)".