De temperatuur op 30 mei 1920 lag tussen 11,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
Dag van overlijden 7 maart 2006
De temperatuur op 7 maart 2006 lag tussen -2,5 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
21 maart » De sociaalnetwerksite Twitter wordt opgericht.
23 maart » Darter Raymond van Barneveld gooit als eerste Nederlander ooit een 9-darter op een televisietoernooi tijdens de Holsten Premier League.
18 april » Radiozender Yorin FM wordt omgedoopt tot Caz!.
13 mei » Zaligverklaring van Anna Maria Tauscher (1855-1938), stichteres van de Karmelietessen van het Goddelijk Hart van Jezus, in de kathedraal van Roermond.
17 mei » Barcelona wint de Champions League. In de finale in Parijs wint Barça van Arsenal met 2-1.
7 juli » Opening van de Fosshaugane Campus, een voetbalstadion in de Noorse plaats Sogndal in de provincie Sogn og Fjordane.
Dag van crematie 13 maart 2006
De temperatuur op 13 maart 2006 lag tussen -6,5 °C en 3,1 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
19 februari » Marianne Timmer wint na acht jaar weer de gouden medaille op de 1000m schaatsen tijdens de Olympische Winterspelen in Turijn
16 augustus » Leo Beenhakker debuteert als bondscoach van het Pools voetbalelftal met een 2-0 nederlaag in de vriendschappelijke interland tegen Denemarken in Odense.
18 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Zürich verbetert Bram Som het bijna 21 jaar oude Nederlands record van Rob Druppers op de 800 meter (1.43,56) met een tijd van 1.43,45.
23 augustus » In het Oostenrijkse Strasshof an der Nordbahn ontsnapt Natascha Kampusch aan haar ontvoerder Wolfgang Přiklopil, na acht jaar gevangenschap.
1 oktober » Het 0110-festival voor de verdraagzaamheid werd in vier Vlaamse steden georganiseerd.
21 november » De Nepalese Burgeroorlog komt tot een einde na het tekenen van een vredesakkoord.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I57357.php : benaderd 21 oktober 2026), "Johan Heinrich - Heine Bos (1920-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.