Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Regina - Rogina van der Sluis (1881-1939)

Persoonlijke gegevens Regina - Rogina van der Sluis 


Gezin van Regina - Rogina van der Sluis

Zij had een relatie met Frans - Franz Jansen.


Kind(eren):

  1. Johan Kasper Jansen  1906-1996 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Regina - Rogina van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Regina - Rogina van der Sluis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Regina - Rogina van der Sluis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14475566
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I42795.php
    wettiging Engbert v.d.Sluis en Trijntje Kroon; Emmen 26-02-1884
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14967423

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 maart 1881 lag rond de 7,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
  • De temperatuur op 5 maart 1939 lag tussen 6,2 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
    • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Sluis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I42795.php : benaderd 15 oktober 2026), "Regina - Rogina van der Sluis (1881-1939)".