Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Maria Helena - Lenie Hake (1936-2014)

Persoonlijke gegevens Maria Helena - Lenie Hake 


Gezin van Maria Helena - Lenie Hake

Zij is getrouwd met Henderikus - Henk Kaiser.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1963 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Greetje Kaiser  1966-2023

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Helena - Lenie Hake?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Helena - Lenie Hake

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Helena - Lenie Hake


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I2447.php
  2. rouwadvertentie
  3. Maria Helena (Lenie) Kaiser-Hake bidprentje
  4. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1936 lag tussen 8,0 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
  • De temperatuur op 19 november 1963 lag tussen 10,7 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 10,4 mm neerslag gedurende 8,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Robert Filliou roept 17 januari uit tot Art's Birthday, een jaarlijks terug te keren hommage aan de Kunst.
    • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
    • 24 april » Het Verdrag van Wenen inzake consulair verkeer wordt aangenomen.
    • 31 augustus » De Hot Line tussen het Kremlin en het Witte Huis wordt in gebruik genomen.
    • 1 november » Eerste aflevering van het tv-programma Voor de vuist weg van presentator Willem Duys.
    • 17 november » Opening van de Europabrücke, een brug van 777 meter en een spanwijdte van 657 meter over het Wipptal ten zuiden van Innsbruck in Oostenrijk (Tirol).
  • De temperatuur op 4 april 2014 lag tussen 11,2 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Bombardementen van de Syrische luchtmacht in de Noord-Syrische stad Aleppo kosten volgens het Syrische Observatorium voor de Mensenrechten aan ten minste 85 mensen het leven.
    • 18 maart » Rusland annexeert de Krim. Bij een inval in een legerbasis op de Krim door Russische militairen wordt een Oekraïense militair gedood. In reactie geeft de Oekraïense regering haar troepen op de Krim toestemming hun wapens te gebruiken.
    • 20 april » In Rotterdam verovert PEC Zwolle voor de eerste keer de KNVB beker door met 5-1 Ajax te verslaan.
    • 25 juni » Het Roemeense parlement wil dat president Traian Basescu aftreedt nu zijn broer is opgepakt omdat deze smeergeld zou hebben aangenomen.
    • 12 augustus » Paus Franciscus verheft de Heilige Calixtuskerk in Groenlo tot basilica minor.
    • 30 augustus » Het leger in Lesotho ontwapent twee politiebureaus "in een poging het land veilig te houden" na eerdere berichten over een staatsgreep.
  • De temperatuur op 10 april 2014 lag tussen 10,2 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Op de Olympische Winterspelen van Sotsji prolongeert Sven Kramer zijn olympische titel op de 5000 meter. Jan Blokhuijsen (zilver) en Jorrit Bergsma (brons) maken het podium compleet "oranje".
    • 18 maart » Rusland annexeert de Krim. Bij een inval in een legerbasis op de Krim door Russische militairen wordt een Oekraïense militair gedood. In reactie geeft de Oekraïense regering haar troepen op de Krim toestemming hun wapens te gebruiken.
    • 24 maart » In de Nederlandse stad Den Haag wordt de Nuclear Security Summit 2014 gehouden, een internationale topconferentie met als onderwerp het voorkomen van nucleair terrorisme.
    • 29 mei » De leiders van Kazachstan, Rusland en Wit-Rusland stichten een economische unie, die op 1 januari 2015 van start moet gaan en luistert naar de naam Euraziatische Economische Unie.
    • 8 juni » Rafael Nadal wint voor de negende maal het toernooi van Roland Garros. In de finale verslaat hij Novak Đoković met 3-6, 7-5, 6-2, 6-4. Het is de veertiende zege van de Spanjaard bij een grandslamtoernooi, waarmee hij de prestatie van Pete Sampras evenaart.
    • 28 september » De Keniaan Dennis Kimetto wint de marathon van Berlijn in een nieuwe wereldrecordtijd: 2u02'57". Voor het eerst loopt een atleet de marathon in een tijd onder de twee uur en drie minuten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hake

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hake.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hake.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hake (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I2447.php : benaderd 13 februari 2026), "Maria Helena - Lenie Hake (1936-2014)".