Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Tecla Elizabeth de Groot (1907-1990)

Persoonlijke gegevens Tecla Elizabeth de Groot 


Gezin van Tecla Elizabeth de Groot

Zij is getrouwd met Henderikus Tiben.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1929 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tecla Elizabeth de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tecla Elizabeth de Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tecla Elizabeth de Groot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters gezinskaart 1918-1936 Johan Bernard (Broer) Berens CBB134 https://fjmblom.mijnweb.site/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I24194.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1383395/2151555/Henderikus-Tiben-1905-1963
  4. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters
    gezinskaart 1918-1936
    https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14715628 Johan Bernard (Broer) Berens CBB134

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1907 lag tussen 11,8 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
  • De temperatuur op 9 november 1929 lag tussen 3,1 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 21 december 1990 lag tussen 1,4 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In België keurt de Kamer het wetsvoorstel Herman-Michielsens-Lallemand goed met 126 stemmen voor, 69 tegen en 12 onthoudingen. Hiermee wordt zwangerschapsonderbreking onder bepaalde voorwaarden niet langer strafbaar.
    • 7 april » De veerboot Scandinavian Star brandt uit onderweg tussen Noorwegen en Denemarken. 158 mensen komen daarbij om.
    • 23 april » Li Peng, de Chinese eerste minister, brengt een vierdaags staatsbezoek aan de Sovjet-Unie. Het is de eerste keer sinds 1964 dat de Sovjet-Unie zo'n hoog Chinees bezoek krijgt.
    • 27 juli » Bij een bijeenkomst van de OPEC in Genève wordt een akkoord bereikt om de prijs voor een vat ruwe olie te verhogen tot 21 dollar.
    • 1 oktober » De Vlaamse radiozenders Radio 1, Radio 2 en Studio Brussel van de openbare omroep zenden voor het eerst handelsreclame uit.
    • 27 oktober » De Belgische regering zet de humanitaire opdracht van de paracommando's in Rwanda stop.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I24194.php : benaderd 25 oktober 2026), "Tecla Elizabeth de Groot (1907-1990)".