De temperatuur op 31 januari 1924 lag tussen 0,4 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
Dag van overlijden 24 november 2011
De temperatuur op 24 november 2011 lag tussen 6,7 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
29 januari » In de buurt van Maagdenburg, Duitsland komen een goederentrein en een passagierstrein in botsing. 10 mensen laten hierbij het leven.
16 februari » In het kader van de zogeheten Rubygate wordt de Italiaanse premier Silvio Berlusconi aangeklaagd wegens machtsmisbruik en betaalde seks met een minderjarige.
21 mei » Lille OSC stelt de Franse landstitel veilig in de Ligue 1 door in de voorlaatste speelronde met 2-2 gelijk te spelen bij Paris Saint-Germain.
9 september » De zoon van oud-dictator Nicolae Ceaușescu van Roemenië daagt een theater voor de rechter vanwege een toneelstuk waarin zijn ouders een rol spelen. Volgens hem wordt zo inbreuk op het ‘handelsmerk’ Ceaușescu gemaakt.
14 oktober » Ongeveer zestig personeelsleden van een gevangenis in de staat Carabobo (Venezuela) worden gegijzeld door een groep gevangenen.
21 oktober » Een arts die in een interview heeft gezegd dat president Hugo Chávez (59) nog maar twee jaar heeft te leven vanwege kanker is Venezuela ontvlucht. Dat laat de medicus weten in een brief in een oppositionele krant.
Dag van begraven 30 november 2011
De temperatuur op 30 november 2011 lag tussen 5,0 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
9 januari » Zuid-Soedan kiest voor onafhankelijkheid.
25 januari » Begin van het protest tegen president Hosni Moebarak in Egypte.
7 april » In de Efteling wordt de attractie Raveleijn geopend.
9 juli » Soedan splitst zich op in Noord-Soedan en Zuid-Soedan.
21 oktober » Het televisieprogramma Voetbal International, uitgezonden door RTL 7, wint de Gouden Televizier-Ring. The voice of Holland en Wie is de Mol? grijpen verrassend naast de prijzen.
9 december » Nederland blijft de toetreding van Roemenië en Bulgarije tot het paspoortvrije Schengengebied dwarsbomen, ondanks druk van de andere EU-lidstaten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I24080.php : benaderd 29 december 2025), "Johan(n) Herman(n) Eilering (1924-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.