De temperatuur op 31 januari 1924 lag tussen 0,4 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Dag van overlijden 24 november 2011
De temperatuur op 24 november 2011 lag tussen 6,7 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
9 januari » Zuid-Soedan kiest voor onafhankelijkheid.
27 februari » Meer dan achthonderd gezinnen verliezen in de Boliviaanse hoofdstad La Paz hun huizen als gevolg van overvloedige regen en aardverschuivingen.
1 mei » Zaligverklaring van paus Johannes Paulus II
29 mei » In Hengelo verbetert atleet Churandy Martina van Rotterdam Atletiek het bijna vier jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Guus Hoogmoed (10,15 seconden) met een tijd van 10,10 seconden.
23 juli » President Hugo Chávez van Venezuela keert onverwachts terug vanuit Cuba nadat het links-populistische staatshoofd een chemotherapie heeft ondergaan op het communistische eiland.
26 november » Zeker zes profvoetballers van de club Étoile Filante in Togo komen door een ongeluk met de teambus om het leven.
Dag van begraven 30 november 2011
De temperatuur op 30 november 2011 lag tussen 5,0 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
21 februari » In Roemenië worden tientallen douaniers en leden van de grenspolitie opgepakt op verdenking van sigarettensmokkel.
26 mei » In Servië wordt Ratko Mladić opgepakt. De voormalige Bosnisch-Servische generaal wordt sinds 1995 door het Joegoslavië-tribunaal gezocht voor genocide die hij gepleegd zou hebben tijdens de Bosnische Burgeroorlog.
10 juni » President Hugo Chávez van Venezuela wordt opgenomen in een ziekenhuis op Cuba.
14 juni » Duizenden reizigers op binnenlandse vluchten in het zuidoosten van Australië hebben voor de derde dag op rij te maken met vertragingen door een aswolk, afkomstig van de Chileense vulkaan Puyehue.
25 juli » Een spandoek met de tekst 'Mladic vrij!' kost de Roemeense voetbalbond 15.000 euro. Supporters hadden het spandoek opgehangen tijdens de EK-kwalificatiewedstrijd Roemenië-Bosnië op 3 juni.
6 december » Na een recordformatie van 541 dagen treedt in België de regering-Di Rupo aan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I24080.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johan(n) Herman(n) Eilering (1924-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.