Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Johanna - Annie Peters (1915-2008)

Persoonlijke gegevens Johanna - Annie Peters 


Gezin van Johanna - Annie Peters

Zij is getrouwd met Herman Heinrich - Harm Arling.

Zij zijn getrouwd op 20 januari 1934 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1934, zij was toen 18 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Berendina Arling  1937-1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna - Annie Peters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna - Annie Peters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna - Annie Peters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134 https://fjmblom.home.xs4all.nl/ bidprentje
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I23140.php
  2. Allerzielen groepsbidprentje 2008-2009
  3. Johanna Arling-Peters bidprentje https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1325153/2050773/Herman-Heinrich-Arling-1911-1972
  4. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/bladeren-door-bronnen/registers/
    gezinskaart 1918-1936 Johan Bernard (Broer) Berens CBB134
  5. bidprentje

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1915 lag tussen 8,0 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 20 januari 1934 lag tussen 0,5 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
  • De temperatuur op 25 november 2008 lag tussen -1,9 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Het Britse farmaceutisch bedrijf GlaxoSmithKline heeft een vaccin tegen het vogelgriepvirus H5N1 ontwikkeld.
    • 10 februari » Bij de wereldkampioenschappen schaatsen allround in Berlijn wordt Sven Kramer net als een jaar eerder wereldkampioen. Paulien van Deutekom wint de titel bij de vrouwen.
    • 14 mei » De Belgische toptennisster Justine Henin maakt bekend te stoppen met tennis. Zij won 41 toernooien.
    • 8 augustus » Georgische troepen werden onderworpen aan bombardement de stad Tskhinvali (Zuid-Ossetië). In het Georgisch-Zuid-Ossetische conflict begon actief operaties: Georgia bestormden de Tskhinvali, het gewapende conflict aan de kant van Zuid-Ossetië, Rusland formeel verbonden.
    • 3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv
    • 3 december » Somalische piraten beëindigen de kaping van een Jemenitisch vrachtschip na succesvolle onderhandelingen met de regionale autoriteiten.
  • De temperatuur op 29 november 2008 lag tussen -1,9 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Huwelijk van de Franse president Nicolas Sarkozy met Carla Bruni.
    • 13 maart » De Verenigde Naties nemen unaniem Resolutie 1804 aan waarin alle landen worden opgeroepen te voorkomen dat de gewapende groepen uit Rwanda die terreur zaaiden in het oosten van Congo steun krijgen.
    • 3 april » Voormalig VVD-politica Rita Verdonk begint haar eigen politieke beweging: Trots op Nederland.
    • 17 augustus » Zwemmer Michael Phelps wint acht keer goud op de Olympische Spelen. Hiermee verbreekt hij het record van zijn landgenoot, de Amerikaan Mark Spitz.
    • 3 oktober » Het Amerikaanse Congres neemt het Plan-Paulson aan, een grootscheeps reddingsplan om de financiële crisis van 2008 te bezweren.
    • 22 oktober » India lanceert zijn eerste maansatelliet, de Chandrayaan-1. Het is een grote stap vooruit voor het ruimteprogramma van het in Bangalore gevestigde Indian Space Research Organisation (ISRO).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Erich Honecker, staatshoofd van Oost-Duitsland († 1994)
  • 1913 » Kees Stip, Nederlands taalkunstenaar († 2001)
  • 1916 » Van Johnson, Amerikaans acteur († 2008)
  • 1917 » Lou van Burg, Nederlands-Duitse showmaster en entertainer († 1986)
  • 1917 » Mel Ferrer, Amerikaans filmacteur, -regisseur en -producent († 2008)
  • 1918 » Leonard Bernstein, Amerikaans dirigent en componist († 1990)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Peters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I23140.php : benaderd 31 december 2025), "Johanna - Annie Peters (1915-2008)".