De temperatuur op 10 februari 1925 lag tussen 3,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
Dag van overlijden 15 mei 2003
De temperatuur op 15 mei 2003 lag tussen 4,1 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (41%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
3 april » Bij aanvallen op een aantal Congolese dorpen komen enkele honderden mensen om het leven; de identiteit van de daders is onbekend.
20 juni » Start van de Special Olympics in Dublin.
21 september » De ruimtesonde Galileo crasht om 21.49 uur Nederlandse tijd in de dampkring van Jupiter.
29 september » Heropening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
1 oktober » De Universiteit Antwerpen wordt opgericht, als fusie tussen de drie bestaande Antwerpse universiteiten (Ufsia, UIA en RUCA) en wordt zo de op twee na grootste universiteit van Vlaanderen.
5 oktober » Heiligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door paus Johannes Paulus II.
Dag van begraven 20 mei 2003
De temperatuur op 20 mei 2003 lag tussen 8,6 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 22,4 mm neerslag gedurende 8,6 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
15 maart » De Nederlander Rens Blom verbetert in Birmingham het Nederlands indoorrecord polsstokhoogspringen met een spronghoogte van 5,75 meter.
12 april » Prins Laurent van België treedt in het huwelijk met Claire Coombs.
20 mei » Jan Peter Balkenende wordt formateur en Maxime Verhagen wordt fractievoorzitter CDA.
9 juni » De hockeydames van Hockeyclub 's-Hertogenbosch veroveren op eigen veld andermaal de Europacup I, ditmaal ten koste van het Engelse Olton & West Warwickshire: 7-2.
1 augustus » Openingsceremonie van de veertiende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Santo Domingo.
28 september » Italië wordt getroffen door een enorme stroomstoring.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I22286.php : benaderd 1 oktober 2026), "Theresia Susanna - Toni Susanna Maria - Marie Linnemann (1925-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.