Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Wilhelm Joseph - Willem Schulte (1918-2010)

Persoonlijke gegevens Wilhelm Joseph - Willem Schulte 


Gezin van Wilhelm Joseph - Willem Schulte

Hij is getrouwd met Maria Adelheid Menzen.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1945 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelm Joseph - Willem Schulte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelm Joseph - Willem Schulte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelm Joseph - Willem Schulte


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/bladeren-door-bronnen/registers/ gezinskaart 1918-1936 Johan Bernard (Broer) Berens CBB134 https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I21246.php
  2. rouwadvertentie
    de Weegbree
  3. rouwadvertentie
  4. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1918 lag tussen -2,6 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 9 oktober 1945 lag tussen 7,0 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
    • 24 februari » Syrië en Egypte verklaren de oorlog aan Duitsland.
    • 6 april » Op Texel komt een Georgische eenheid in opstand tegen de Duitsers.
    • 4 mei » De Duitse troepen capituleren voor Nederland, Noordwest-Duitsland inclusief alle eilanden, Sleeswijk-Holstein en Denemarken.
    • 29 november » Hannie Schaft wordt herbegraven in Haarlem.
    • 27 december » Het eiland Schiermonnikoog wordt als "vijandelijk vermogen" officieel onteigend door de Nederlandse staat.
  • De temperatuur op 6 september 2010 lag tussen 9,0 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (85%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Nicolien Sauerbreij wint goud op de parallelle reuzenslalom tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver. Het is de honderdste Nederlandse gouden Olympische medaille.
    • 11 mei » Atlético Madrid wint de Europa Leage door in de finale Fulham FC met 2-1 te verslaan.
    • 4 juli » België, Frankrijk, Oostenrijk en de drie Baltische republieken bieden Roemenië hulp aan vanwege grote overstromingen die het land teisteren.
    • 1 oktober » In Nederland treedt het kraakverbod officieel in werking.
    • 3 november » Plopsa maakt bekend het Duitse Holiday Park over te zullen nemen.
    • 4 december » West-Europa kampt met extreme sneeuwval.
  • De temperatuur op 11 september 2010 lag tussen 14,9 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Bij gevechten in de Somalische stad Dhuusa Marreeb vallen zeker 47 doden en honderd gewonden.
    • 31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
    • 14 oktober » De Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties verklaart de runderpest uitgeroeid. Dit is het tweede virus in de geschiedenis, na de pokken, dat door de mens uitgeroeid is.
    • 21 oktober » Myanmar neemt een nieuwe vlag aan. Ook de officiële naam verandert; het land heet vanaf heden voluit Republiek der Unie van Myanmar.
    • 26 november » Suriname en Venezuela tekenen in Paramaribo vier samenwerkingsovereenkomsten. Zo spreken beide Zuid-Amerikaanse landen af om 30.000 hectare rijst te planten in Suriname.
    • 9 december » Estland wordt lid van de OESO.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schulte

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schulte.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schulte.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schulte (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I21246.php : benaderd 29 december 2025), "Wilhelm Joseph - Willem Schulte (1918-2010)".