https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/persons Bron=Bevolkingsregisters Johan Bernard (Broer) Berens https://fjmblom.mijnweb.site/ CBB210 gezinskaart 1918-1936
De temperatuur op 9 november 1932 lag tussen 2,1 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
Dag van overlijden 31 januari 1990
De temperatuur op 31 januari 1990 lag tussen 9,2 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
29 maart » Het Vrije Volk en het Rotterdams Nieuwsblad gaan per 1 januari 1991 op in het Rotterdams Dagblad.
15 juni » In de Efteling wordt de attractie Volk van Laaf geopend.
12 juli » Boris Jeltsin, de president van de republiek Rusland, kondigt op de laatste dag van het congres van de Communistische Partij aan dat hij de partij zal verlaten.
13 oktober » De leider van de Libanese christelijke milities, generaal Michel Aoun, vlucht naar de Franse ambassade nadat hij werd verdreven uit zijn hoofdkwartier in Oost-Beiroet.
1 december » In de Kanaaltunnel ontmoeten arbeiders uit het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk elkaar op veertig meter onder de zeebodem. Sinds de laatste ijstijd was er geen vaste verbinding meer geweest tussen het eiland Groot-Brittannië en het vasteland van Europa.
14 december » Oliver Tambo, de voorzitter van het Afrikaans Nationaal Congres (ANC), roept op om de internationale sancties tegen Zuid-Afrika te herzien.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I20502.php : benaderd 25 oktober 2026), "Herman Hendrik Wehkamp (1932-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.