Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Harm Hoving (1850-1920)

Persoonlijke gegevens Harm Hoving 


Gezin van Harm Hoving

Hij is getrouwd met Geertje Meijering.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1913 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 63 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Hoving?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Johan Bernard (Broer) Berens: Barger-Compascuum
    JB (Broer) Berens: Barger-Compascuum ISBN 978461908414 uitgever Digitalis versie 4 2012
    https://fjmblom.mijnweb.site/Ebook-bargercompascuum-Eerste-bewoners-op-lijstnummer-l15.html
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I18826.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens https://fjmblom.mijnweb.site/Ebook-bargercompascuum-titelblad.html
  3. Johan Bernard (Broer) Berens https://fjmblom.mijnweb.site/Ebook-bargercompascuum-titelblad.html

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1920 lag tussen 6,3 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoving

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoving.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoving.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoving (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I18826.php : benaderd 23 oktober 2026), "Harm Hoving (1850-1920)".