Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Maria Aleida Berendsen (1898-1935)

Persoonlijke gegevens Maria Aleida Berendsen 


Gezin van Maria Aleida Berendsen

Zij is getrouwd met Johannes Hermannus Mulder.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1920 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Aleida Berendsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Aleida Berendsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Aleida Berendsen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14699690
    22 in 1920, 38 in 1935, Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I17776.php
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14960720
  3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14699690
    Opmerkingen: vader bruidegom overleden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1920 lag tussen -1,8 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 5 augustus 1935 lag tussen 6,1 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Berendsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I17776.php : benaderd 23 oktober 2026), "Maria Aleida Berendsen (1898-1935)".