maximum test » Johan Sybrants van Auckama (1440-????)

Persoonlijke gegevens Johan Sybrants van Auckama 

  • Hij is geboren in het jaar 1440Leeuwarden
    Friesland Nederland.
  • Beroep: in het jaar 1495 unknown.
  • Een kind van Sybrant Pieters Auckama en Auck Siercksdr Donia
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 december 2016.

Gezin van Johan Sybrants van Auckama

Hij had een relatie met Auck Ungha.


Kind(eren):



Notities over Johan Sybrants van Auckama

{geni:about_me} * [http://www.simonwierstra.nl/AUCKAMA.htm simonwierstra.nl...] ;

III-a Johan Sybrants van Auckama, overleden Leeuwarden 1508/1511, zoon van Sybrant Pieters van Auckama (II) en Auck Siercksdr van Donia.

OFO I-356 d.d.3-12-1487:eris een geschil over de nalatenschap van priester Jelle van Juwsma,zijn halfbroer.

Ook genoemd in OFO I-363 d.d.10-11-1488 en OFO I-367 d.d.8-7-1489.

Olderman van Leeuwarden in 1495 en 1498 (OFO I-411,433).

OFO I-433 d.d.10-5-1498:hij verkoopt met zijn tweede vrouw Rinth een rente onder Jelsum.

Genoemd 3-4-1501 en 13-9-1506 in de testamenten van zijn zuster Sibbel en 5-8-1508 als naastligger te Leeuwarden.

Johan was gehuwd (1) met Auck Ungha, , overleden v 1498, dochter van N. Ungha en Tieth Beentiama.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Sybrants van Auckama?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Sybrants van Auckama

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Sybrants van Auckama

Sibbel N.N.
1380-????

Johan Sybrants van Auckama
1440-????


Auck Ungha
1454-< 1498


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Auckama


    De publicatie maximum test is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ard van Bergen, "maximum test", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/maximum-test/I6000000018370658302.php : benaderd 25 december 2025), "Johan Sybrants van Auckama (1440-????)".