De temperatuur op 15 april 1884 lag rond de 9,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
Dag van overlijden 18 april 1951
De temperatuur op 18 april 1951 lag tussen -1.7 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
23 mei » Tibetaanse afgevaardigden tekenen (gedwongen) een overeenkomst voor "De bevrijding van Tibet".
2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
31 oktober » De eerste zebrapaden worden in Groot-Brittannië in gebruik genomen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Keith Mann Spencer, "Mann Spencer Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mann-spencer-tree/P183.php : benaderd 30 april 2025), "Lillian "Lillie" A Thomas (1884-1951)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.