De temperatuur op 7 mei 1908 lag tussen 5,9 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 11,6 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
Trouwdag 27 juni 1937
De temperatuur op 27 juni 1937 lag tussen 8,5 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
Dag van overlijden 14 juli 1975
De temperatuur op 14 juli 1975 lag tussen 14,3 °C en 30,1 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 11,8 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
16 april » De Rode Khmer verovert de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh.
15 mei » Voetbalclub FC Den Haag wint de KNVB beker-finale tegen FC Twente
16 mei » De Japanse Junko Tabei bereikt als eerste vrouw de top van de Mount Everest.
20 juli » België - De haan wordt het embleem van de Franse Gemeenschap.
2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jacobus Trox, "Stamboom Lap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lap-stamboom/I778.php : benaderd 26 december 2025), "Bernardus Hinderikus Reginus Untied (1908-1975)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.